B&B Alde Leie
96 Bed and Breakfasts nearby Alde Leie,
Pets allowed
Near Alde Leie
Leeuwarden
(11.3 km from Alde Leie)
(11.6 km from Alde Leie)
B&B 1774
Blije
(11.8 km from Alde Leie)
(11.9 km from Alde Leie)
(11.9 km from Alde Leie)
Leeuwarden
(12.7 km from Alde Leie)
Accommodatie Claercamp
(13.4 km from Alde Leie)
(13.6 km from Alde Leie)
(13.7 km from Alde Leie)
Hof van Schalsum
Schalsum
(14.1 km from Alde Leie)
De Oude Wagenmakerij
Holwerd
(14.4 km from Alde Leie)
Logement Nij Bonga
Holwerd
(14.6 km from Alde Leie)
Vakantiehuis Smoek
Holwerd
(14.6 km from Alde Leie)
Bed & Breakfast JoRiTo
Brantgum
(15.3 km from Alde Leie)
Piebengastate
Wjelsryp
(15.5 km from Alde Leie)
De Piet Paaltjenspastorie
Foudgum
(15.6 km from Alde Leie)
De Boskpleats
(16.2 km from Alde Leie)
(16.2 km from Alde Leie)
B&B Turfkade9
Franeker
(16.6 km from Alde Leie)
Bed and Breakfast Dekemahuis
Franeker
(16.7 km from Alde Leie)
(16.9 km from Alde Leie)
(17.3 km from Alde Leie)
Best B&B 2016
(17.4 km from Alde Leie)
B&B KunstKamer Franeker
Franeker
(17.5 km from Alde Leie)