B&B Finkum
97 Bed and Breakfasts in and around Finkum,
Pets allowed
Near Finkum
(1.6 km from Finkum)
(5.3 km from Finkum)
(5.6 km from Finkum)
B&B Het Tuinhuis
(5.6 km from Finkum)
(5.9 km from Finkum)
Leeuwarden
(7 km from Finkum)
(7.1 km from Finkum)
(7.3 km from Finkum)
(7.3 km from Finkum)
(7.4 km from Finkum)
Leeuwarden
(7.6 km from Finkum)
(7.7 km from Finkum)
(8.3 km from Finkum)
De Fryske Wyn
(8.4 km from Finkum)
Leeuwarden
(8.4 km from Finkum)
Leeuwarden
(8.7 km from Finkum)
Leeuwarden
(8.9 km from Finkum)
(9.1 km from Finkum)
Leeuwarden
(9.3 km from Finkum)
Leeuwarden
(9.4 km from Finkum)
Leeuwarden
(9.5 km from Finkum)
(9.6 km from Finkum)
(9.7 km from Finkum)