B&B Offingawier
97 Bed and Breakfasts in and around Offingawier,
Pets allowed
Near Offingawier
Leeuwarden
(20.1 km from Offingawier)
Bed & Breakfast 'Het Huis'
Oranjewoud
(20.1 km from Offingawier)
(20.2 km from Offingawier)
B&B KunstKamer Franeker
Franeker
(20.2 km from Offingawier)
De Stjelp Pleats
(20.3 km from Offingawier)
Leeuwarden
(20.4 km from Offingawier)
Leeuwarden
(20.5 km from Offingawier)
Hof van Schalsum
Schalsum
(20.5 km from Offingawier)
Leeuwarden
(20.7 km from Offingawier)
B&B UnieCK
Koudum
(20.7 km from Offingawier)
B&B Andringa State
(20.8 km from Offingawier)
In de Luwte
Nijemirdum
(20.8 km from Offingawier)
Leeuwarden
(21 km from Offingawier)
Leeuwarden
(21.1 km from Offingawier)
Leeuwarden
(21.5 km from Offingawier)
B&B Nr5
Herbaijum
(21.7 km from Offingawier)
(22.1 km from Offingawier)
Harlingen Staete
Harlingen
(22.3 km from Offingawier)
B&B Thús by de See
Harlingen
(22.5 km from Offingawier)
(22.6 km from Offingawier)
(22.6 km from Offingawier)
Jonkerslân
(22.8 km from Offingawier)
(22.8 km from Offingawier)
B&B de Appelaar
Rijs
(22.9 km from Offingawier)