B&B Kalenberg
97 Bed and Breakfasts in and around Kalenberg,
Pets allowed
Near Kalenberg
(4.2 km from Kalenberg)
(4.2 km from Kalenberg)
Bedandbreakfast2wittekaters
Blankenham
(4.8 km from Kalenberg)
(5.5 km from Kalenberg)
(5.6 km from Kalenberg)
B&B Basseterre
Basse
(6.2 km from Kalenberg)
Vijverzicht
Marijenkampen
(8 km from Kalenberg)
Aan het Voetpad
(8.1 km from Kalenberg)
Hoeve Montigny Giethoorn
(8.7 km from Kalenberg)
(9.1 km from Kalenberg)
De Laatste Stuiver
Nijetrijne
(9.1 km from Kalenberg)
(9.2 km from Kalenberg)
(9.2 km from Kalenberg)
(9.7 km from Kalenberg)
(9.8 km from Kalenberg)
B&B 't Olde Wief
Oldetrijne
(9.8 km from Kalenberg)
Het Leeuwterveld
(9.8 km from Kalenberg)
Bed en Brood De Pol
De Pol
(10 km from Kalenberg)
(10.5 km from Kalenberg)
(10.6 km from Kalenberg)
B&B De Stadssingel
Steenwijk
(10.7 km from Kalenberg)
Schotererf
Kuinre
(10.7 km from Kalenberg)
B&Bwoldweg2
De Pol
(10.8 km from Kalenberg)