B&B Giessen
98 Bed and Breakfasts in and around Giessen,
Pets allowed
Near Giessen
B&B Aan de Sluis
Andel
(1.3 km from Giessen)
Bommelerhoeve
Poederoijen
(3.3 km from Giessen)
(3.6 km from Giessen)
Sleeuwijk
(5.6 km from Giessen)
(5.6 km from Giessen)
Babylonia
Babyloniënbroek
(5.6 km from Giessen)
De Sleeuwijkerwaard
Sleeuwijk
(5.9 km from Giessen)
(5.9 km from Giessen)
Oan d'n Kikkerdijk
Aalst
(6.2 km from Giessen)
B&B Herwijnen
Herwijnen
(6.6 km from Giessen)
(6.7 km from Giessen)
Molenhuis Zuilichem
Zuilichem
(7.3 km from Giessen)
B&B Room van Altena
Genderen
(7.3 km from Giessen)
Bij de Knotwilg
Genderen
(7.4 km from Giessen)
(7.8 km from Giessen)
B&B Bij Claar
(7.9 km from Giessen)
(8.1 km from Giessen)
(8.9 km from Giessen)
(8.9 km from Giessen)
(9 km from Giessen)
De Wijkse Poort
Heusden
(9.5 km from Giessen)
Schapen en Slapen
Waalwijk
(9.9 km from Giessen)