B&B Ens
97 Bed and Breakfasts in and around Ens,
Flevoland
Pets allowed
B&B De Pipowagen
Ens
Near Ens
Gastvrij Schokland
Nagele
(5.1 km from Ens)
Kijkopschokland
Nagele
(5.6 km from Ens)
(5.8 km from Ens)
(6.6 km from Ens)
Bed & Biologisch Breakfast Dronten
Dronten
(8.2 km from Ens)
Afslag Nagele
Nagele
(9.6 km from Ens)
B en B Erf 9
Kampen
(9.7 km from Ens)
(9.8 km from Ens)
De Stadsboerderij
Kampen
(10.5 km from Ens)
B&B Tussen de Poorten
Kampen
(10.8 km from Ens)
De Graaf van Campen
Kampen
(11.2 km from Ens)
Het Leeuwterveld
(11.2 km from Ens)
(11.5 km from Ens)
De Pieper Horizon
Genemuiden
Best B&B 2021
(11.9 km from Ens)
De Hooiberg Oosterholt
IJsselmuiden
(12 km from Ens)
't Geheim van de Molenaer
Kampen
(12.2 km from Ens)
B&B IJsselstrand
Kampen
(12.4 km from Ens)
(12.5 km from Ens)
Bed & Breakfast Sonnenberg
IJsselmuiden
(12.7 km from Ens)
Alpaca IJsseldelta Logies
IJsselmuiden
(12.8 km from Ens)
B&B lokaal de Silo
Dronten
(13.4 km from Ens)
(13.4 km from Ens)
(13.5 km from Ens)